Rozpoczęła się rekrutacja na studia podyplomowe “Genealogia. Teoria i praktyka”

1 czerwca 2022 roku rozpoczęła się rekrutacja na studia podyplomowe Genealogia. Teoria i praktyka, po raz kolejny organizowanych na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie przy współudziale Stowarzyszenia Polscy Profesjonalni Genealodzy.

Zajęcia w roku akademickim 2022/2023 będą miały formę zdalną, realizowaną przez platformę Teams. Jest to ostatnia szansa, by koszt studiowania ograniczyć do niezbędnego minimum (brak dojazdów, noclegów i wyżywienia). W przyszłości planowane są zmiany w tym zakresie.

Więcej o studiach można przeczytać tutaj: https://historia.wnhs.uksw.edu.pl/slider-glowny/genealogia-teoria-i-praktyka/

W nadchodzącym roku akademickim znacząco zmieniony został program oraz formy zaliczeń. Ponadto zwiększono liczbę godzin z 200 do 220. Kadrę wykładowców zasilą kolejni przedstawiciele środowiska genealogicznego, obdarzeni dużą wiedzą i doświadczeniem w prowadzeniu badań, którzy jednocześnie spełniają wymogi  akademickie.

Jako pomysłodawcy całego przedsięwzięcia wierzymy, że wprowadzone zmiany uczynią studia jeszcze bardziej praktycznymi, dzięki czemu zdobyta wiedza i umiejętności usprawnią zarówno własne poszukiwania rodzinne, jak również prowadzone komercyjnie.

Poniżej załączamy link do strony Uczelni, gdzie można dokonać rejestracji na rok akademicki 2022/23. Liczba miejsc jest ograniczona, a w związku z dużym zainteresowaniem wyrażanym jeszcze w trakcie trwania obecnego roku akademickiego, sugerujemy podejmowanie śmiałych i zdecydowanych działań. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Program jest dostępny tutaj.

Życzymy powodzenia!