Ruszyły zapisy na rok akademicki 2023/2024

Przed nami ostatni miesiąc rekrutacji na studia podyplomowe „Genealogia.Teoria i praktyka”, po raz kolejny organizowanych na Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie przy współudziale Stowarzyszenia Polscy Profesjonalni Genealodzy. Zajęcia w roku akademickim 2023/2024, wzorem lat poprzednich, będą miały formę zdalną i realizowane będą przez platformę Teams.

Jako pomysłodawcy całego przedsięwzięcia Stowarzyszenie Polscy Profesjonalni Genealodzy dokłada starań, by studia te, oprócz zdobywanej wiedzy, dostarczały słuchaczom pakiet konkretnych narzędzi, przydatnych zarówno we własnych poszukiwaniach rodzinnych, jak i stanowiących solidne podstawy dla przyszłych badaczy komercyjnych. Dlatego też w nadchodzącym roku akademickim korygujemy plan zajęć oraz skład osobowy kadry wykładowczej. Będzie bardziej profesjonalnie, bo na bazie wiedzy i licznych doświadczeń specjalistów, którzy na co dzień teorię stosują w praktyce, prowadząc kolejne projekty związane z badaniami genealogicznymi.

Przypominamy, że liczba miejsc w nadchodzącym roku akademickim również jest ograniczona do 30, a o przyjęciu na studia, oprócz wymogów formalnych, decyduje kolejność zgłoszeń.